Şehir Paketi ile Yeni Xmax 250 İle Sürüş Konforu Üst Düzey Seviyede

XMAX 300 STATIC

Yeni XMAX 250 şehirli karizması, teknolojisi, ekonomisi ve yenilenen özellikleri ile rakipsizliğini sürdürmeye devam ediyor. Bu yıl XMAX hayranlarını en çok sevindiren özelliklerden biri yeni TFT ekran ile akıllı telefon bağlantısı oldu.  XMAX kullanıcısının sürüş anında dünyayla bağlantıda kalmasını sağlayan özelliğin yanında ‘Şehir Paketi’ içinde yer alan aksesuar çeşitliliği ile sürücüleri daha keyifli ve konforlu yolculuklar bekliyor.

Yeni dinamik ve fütüristik gövde…

XMAX 250’nin ön karenajı, fütüristik ve sıkı bir görünümle yollarda rakipsiz bir duruş kazandırmak için yeniden tasarlandı. Düz ön kenara sahip daha açılı üst paneller güçlü bir görünüm sunarken karenaj, yeni tasarlanmış amortisör kapakları ile tamamlanıyor. Cesur ve sportif yeni görünüm, sürücü yoğun trafikteyken diğer yol kullanıcıları tarafından açıkça görülebilecek şekilde ön camın her iki yanında daha yükseğe monte edilmiş sinyallerle güçlendirildi.

XMAX 250

Şehir Paketi’ ile yollarda üst düzey konfor…

XMAX 250 ile yapılan sürüşleri daha konforlu hale getirecek olan aksesuarlar tüm Yamaha Motor Türkiye yetkili bayilerinde satışta.  Şehir Paketi içinde yer alan yüksek ön cam daha fazla rüzgâr koruması sağlıyor. Renk uyumlu kapak setiyle sunulan 45 L üst çanta ve taşıyıcı ile eşyalar güvenli şekilde saklanarak bagaj ihtiyacı maksimum düzeyde karşılanıyor. Arka çantaya takılan sırtlık, yolcunun da en az sürücü kadar rahat bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlıyor. Pakette, motosikleti çizik ve sıyrıklardan korumak için XMAX çizik koruyucusu yer alıyor.

 Her an yaşamla bağlantıda…

Yeni XMAX 250 üstündeyken iletişimde kalmak artık her zamankinden daha kolay. Akıllı telefonu XMAX’e kolayca bağlayarak arama ve mesaj bildirimleri görmeyi sağlayan 4,3 inç LCD gösterge ve bir İletişim Kontrol Ünitesi yer alıyor. Saf MAX genleriyle üretilen yeni XMAX 250, sportif EURO5 motoru ve çevik yol tutuşu sağlayan şasisiyle özellikle şehir trafiğinin barındırdığı tüm olumsuz koşulu ortadan kaldırıyor. Yepyeni bir tasarıma sahip yeni sele, daha fazla sürüş lüksünün yanı sıra gelişmiş ergonomik özellikleriyle ayakların yere daha rahat ulaşmasını sağlıyor.

Yeni radikal X şeklinde far ve stop lambası…

XMAX 250, bu yeni modele özgü X şeklinde çarpıcı LED aydınlatma düzeniyle yeni ve radikal bir görünüm sunuyor. Ultra modern görünüm, yepyeni tasarımlı gövdeye mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor ve 2023 modelini diğer modellerden ayıran, fark edilebilir ve fütüristik bir duruş kazandırıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin