Motosiklet ve Bisiklet Tutkunları Motobike İstanbul’da Bir Araya Geldiler

Türkiye ve çevre ülkeleri kapsayan bölgenin en büyük uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike Istanbul, 27-30 Nisan 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

Türkiye ve çevre ülkeleri kapsayan bölgenin en büyük uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike Istanbul, 27-30 Nisan 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

Fuarı 4 gün boyunca toplam 126.094 kişi ziyaret ederken, 120 katılımcı firmanın temsil ettiği 300’ün üzerinde marka, en yeni ürün ve modellerini sergileme şansı buldu. Geçtiğimiz yıl düzenlenen fuara göre ziyaretçi sayısında %30 oranında bir artış kaydedildi.

Motosiklet ve bisiklet modellerinden aksesuar ve ekipmanlara kadar geniş bir yelpazede on binlerce ürünün sergilendiği fuar, aynı zamanda açılış gününden kapanışına kadar motosiklet şovları, söyleşiler, sunumlar, atölye ve eğitim programları ile Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarından fuara gelen misafirlerine dopdolu bir deneyim yaşattı. Türkiye pazarına giriş yapmayı ve iş hacmini büyütmek isteyen üretici firmalardan oluşan Çin Pavilyonu, hem ziyaretçiler hem de diğer katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Motobike İstanbul

Sürpriz etkinlik ve çekilişlerle ziyaretçiler renkli anlar yaşadılar

Fuarın Ana Sponsoru Motul, Platin Sponsor Garanti BBVA, Sigorta Sponsoru Quick Sigorta, İçecek Sponsoru Monster Energy ve Radyo Sponsoru Power App, fuar alanındaki stantlarında ziyaretçilerle bir araya gelerek ürün ve hizmetlerini tüm detaylarıyla tanıtma imkânı buldular, sürpriz etkinlik ve çekilişlerle ziyaretçilere renkli anlar yaşattılar.

Motobike Istanbul 2023 fuarını 27-30 Nisan tarihleri arasında ziyaret etme fırsatı bulamayan veya fuarda inceledikleri ürünler hakkında daha fazla bilgi almak isteyen motosiklet ve bisiklet tutkunları, salon planları ve katılımcı firma iletişim bilgilerine Motobike Istanbul resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilecekler. Fuar ziyaretçileri için özel olarak hazırlanan ücretsiz “Motobike Magazine” e-dergisi de, Motobike Istanbul resmi internet sitesi üzerinden erişime açık olacak.

Bunları da beğenebilirsin