Urbet Nura: Çin’den İspanyol elektrikli motosiklet

A1 ehliyeti ile sürülebilen Urbet Nura, 8 kW (tepe gücü 15 kW) nominal güce ve 140 km / s azami hıza sahiptir. Akü 7.2 kWh kapasiteye sahiptir ve en az 120 ila en fazla 190 kilometre menzile sahip olmalıdır.

L3e sınıfı motosiklette ayrıca genel direklerde şarj etmek için tip 2 soket bulunacaktır. Ancak şirket, şarj işleminin ne kadar süreceğini belirtmiyor.

Nura’nın çelik boru çerçevesiyle yaklaşık 150 kilogram olduğu söyleniyor. Salıncak kolu alüminyumdan yapılmıştır ve motosikletin ön tarafında ABS ve çift diskli frenler vardır. Kaporta ile, Nura ayrıca bazı rüzgar koruması sunmalıdır – tüm özellikler İspanya’da yaygın olan işe gidip gelme motosikletlerine karşılık gelir.

Brüt fiyat 8.500 Euro’dur ve ilk birimler Ağustos ayında İspanya’da teslim edilecektir. Diğer Avrupa ülkelerindeki satışların da planlanıp planlanmadığı, Nura’nın veya Urbet ana sayfasının yayınlandığı İspanya medya raporlarından net değil.

Elektrikli motosiklet İspanya’da tasarlandı ve geliştirildi, ancak başlangıçta Çin’de üretilecek. Şirket Endülüs’te bulunuyor ve Malaga’daki Nura için kendi üretim hattını açmayı planlıyor. Bunun ne zaman gerçekleşeceği ve bunun elektrikli motosikletin fiyatı üzerinde bir etkisi olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Bunları da beğenebilirsin