BMW R NineT bildiğiniz gibi değil…

Özel bisiklet Motovesna Motosiklet Fuarı’nda tanıtılacaktı, ancak bu etkinlik iptal edildiğinde BMW bunun yerine sosyal medyada sergilendi.

Özel üstyapı, gidonların üzerinde oturan özellikle ilginç bir bölüm içeren bisikleti süslüyor. Gizli mat gri boya şeması, otomobilin agresif cazibesine katkıda bulunur. Sonra bir duruş var. Zillers Garage, bisikletin süspansiyonunu değiştirdi, böylece yerden sadece birkaç milimetre uzakta kaldı. Ek olarak, ısmarlama ön tekerleğin üstü özel bir far örtüsü ile kaplıdır.

Projenin ilk bakıldığında bir render çizimi olduğunu düşünebilirsiniz lakin bunun yüzde 100 hazır bir motosiklet olduğunu özellikle belirtmeden geçmeyelim. Gövde bölümü tamamen kapatılarak tasarlanan projede cafe racer çizgilerinden alışkın olduğumuz dar gidon yapısı karşımıza çıkıyor. Zillers Garage, R Nine T projesi kapsamında süspansiyon, tekerlek ve egzoz gibi temel dinamiklerinin tamamını değiştirmiş durumda. Özellikle alçaltılmış süspansiyon sisteminin düğme vasıtasıyla elektronik olarak yükseklik ayarıyla geldiğini görüyoruz. Modelde geleneksel gösterge kümesinin yerini alan dijital hız göstergesi, yakıt deposunda yer alan bölüme entegre edilmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Tankta üzerinde tek far için bir tane de dahil olmak üzere bir dizi düğme vardır. Yeni egzoz sistemi de takıldı. 1.100 cc’lik motor bloğunda ise herhangi bir modifikasyon yapılmadığını ve 110 beygirlik gücün sabit bırakıldığı da dikkat çeken detaylar arasında.

 

Bunları da beğenebilirsin