Yamaha Deneyim Günleri Kullanıcılarla Buluştu

Bu yıl ilk defa gerçekleştirilen Yamaha Deneyim Günleri kullanıcılarla buluştu. Yamaha’nın merak edilen en özel modelleri ‘Yamaha Deneyim Günleri’nde’ 18-26 Eylül tarihlerinde İstanbul Autodrom’da meraklıları tarafından test sürüşüne ile kullanıcıların deneyimlerine sunuldu.

Yamaha Deneyim Günleri Kullanıcılarla Buluştu

Bu yıl ilki gerçekleşecek olan, motosiklet ve otomobil sektörünün devlerini dijital platformda buluşturan ‘Autoshow 2021 Mobility’ 14-26 Eylül tarihlerinde dijitale izleyicilerle buluştu. Yamaha Motor Türkiye’nin sanal gezinti için boyutlandırılmış özel stant ile katıldığı dijital fuarda ziyaretçiler, Türkiye’nin her yerinden, yeni modeller, aksesuarları inceleme, bilgi alma ve bayiler ile iletişime geçerek satın alma fırsatı buldu. Autoshow 2021 Mobility’de dijital ziyaretler devam ederken Yamaha’nın merak edilen en özel modelleri ‘Yamaha Deneyim Günleri’nde’ 18-26 Eylül tarihlerinde İstanbul Autodrom’da meraklıları tarafından test sürüşüne açılarak kullanıcılara deneyimine açıldı.

Pandemi etkisiyle hızla dijitalleşen dünya erişim açısından büyük bir konfor alanı oluştururken herkes için erişim şartlarını eşitledi. Fuarlar, etkinlikler, lansmanlar dijital platformlara taşınıyor. Dünyanın herhangi bir noktasında ilgili kişi istediği etkinliğe katılma, bilgiye daha hızla ve uzaktan ulaşma imkânı yakaladı. Gittikçe daha çok şeffaflaşan bu dijital dünyaya tüketici ve özellikle yeni nesil çok daha hızla adapte oluyor. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen online ortamda düzenlenen ‘Autoshow 2021 Mobility ’ye katılan Yamaha Motor, merak edilen tüm modelleriyle Türkiye’nin dört bir yanındaki motosiklet severlere ulaşmayı başardı.

Yamaha Deneyim Günleri’nde yeni modeller teste çıktı.

Yamaha’nın deneyim odaklı etkinlikleri de Autoshow ile eş zamanlı devam ediyor. Autoshow Mobility 2021’de dijital ziyaretler devam ederken merak edilen modeller ‘Yamaha Deneyim Günleri’nde’ meraklıları tarafından test sürüşüne açıldı. 18- 26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Tuzla Autodrom’da Yamaha Riding Academy eğitim alanında festival havasında gerçekleşen deneyim günlerinde motosiklet severler merak edilen modelleri test etmeye başladı. Tüm Avrupa’da kullanıcıları tarafından heyecanla beklenen ve uğradığı tüm ülkelerde eşsiz deneyimler sunan MT Tour, Yamaha Deneyim Günleri’ne özel olarak bulunuyor. Yamaha Motor Türkiye’nin 3. kez ağırlayacağı MT Tour 6 özel MT modeli ve toplamda 19 test aracı ile Autodrom’da yerini aldı. MT modelleri dışında Yamaha’nın şehir ve doğa yaşamına uygun scooter, sport heritage, sport toring modelleri de etkinlik süresince deneyime açık şekilde bulunuyor. Çeşitli yarışma ve oyunlarla festival havasınde geçen etkinlikte motosiklet kullanıcıları tüm gün etkinlik alanında keyifle vakit geçirebilir. Yamaha Deneyim Günleri 14-26 Eylül tarihleri arasında izleyicileri misafir etmeye devam edecek.

Bunları da beğenebilirsin