KYMCO, Yeni Downtown GT 350’yi İlk Kez Motobike 2024’te Görücüye Çıkardı

Doğan Holding çatısı altında otomotiv ve mobilite alanındaki yatırımlarıyla sektörde dikkat çekici bir ivme yakalayan Doğan Trend Otomotiv, bünyesindeki motosiklet markalarıyla Motobike İstanbul 2024’e adeta çıkarma yaptı. Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv’in temsil ettiği KYMCO, yenilikçi ürünleriyle fuara damgasını vurdu. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda konforlu bir touring scooter olan Downtown GT 350 modelini ilk kez Türk motosiklet tutkunları ile buluşturan KYMCO, AK 550 Premium, KRV 200 TCS, Xciting VS 400 Limited Edition, Dink R 150 ve I-One gibi en güncel modelleriyle de fuarın en dikkat çekici markası oldu.

Sportif tasarım yeni teknolojiyle buluştu!

Performans severlerin eş zamanlı konfor ihtiyacını da karşılamak üzere üretilen Downtown GT 350, fuar ile eş zamanlı olarak 359.900 TL fiyatıyla listelerde yerini aldı. Şık ve aynı zamanda sportif tasarımıyla dikkat çeken Downtown GT 350, yeni teknolojileriyle de farkını ortaya koyuyor. Sportif tasarımını destekleyecek güçlü bir motorla sunulan yeni KYMCO Downtown GT 350, 321 cc’lik tek silindirli, 4 valfli, sıvı soğutmalı motor bloğu ile 28.5 HP (21 kW) güç ve 30 Nm tork üretebiliyor. Performans ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilen Downtown GT 350, sahip olduğu TCS çekiş kontrol sistemiyle her türlü yol koşulunda maksimum tutunma sağlıyor. 6” inç büyüklüğündeki TFT kontrol paneli; ortalama yakıt tüketimi, dijital hız ve devir göstergesi gibi motosikletle ilgili teknik bilgileri hızlı bir şekilde takip etmeyi mümkün kılıyor. İleri teknoloji CVT şanzımanıyla kesintisiz bir güç sunan Downtown GT 350, yolculukların konforlu ve keyifli geçmesini sağlıyor.

Artı 3 yıl garanti uzatma imkânı sunuyor!

KYMCO, 5 yıllık garanti süresi ve uygun finansman koşullarıyla yeni motosiklet sezonuna iki teker üzerinde girmek isteyenleri de standında ağırladı. Motosiklet sektörüne katma değer sağlayan bir adım olarak, 2023 yılından itibaren satışını gerçekleştirdiği tüm modellerinde 5 yıl garanti sunmaya başlayan KYMCO ayrıca 2021 yılından itibaren sattığı, periyodik bakımları düzenli yapılmış KYMCO motosikletler için de +3 yıl daha garanti uzatma imkânı sağlıyor.

Bunları da beğenebilirsin