Klasik Motor Tutkunları İstanbul ve İzmir’i Renklendirdi

Her yıl dünyanın farklı şehirlerinde binlerce klasik motosiklet tutkununu bir araya getiren The Distinguished Gentleman’s Ride’ın İstanbul ve İzmir’de gerçekleşen Türkiye sürüşleri renkli görüntülere sahne oldu. ELF sponsorluğunda düzenlenen dünya çapındaki etkinlik, prostat kanseri ve erkek ruh sağlığı için fon oluşturulmasına katkı sağlıyor.

Tüm dünyada binlerce klasik ve retro tarzdaki motosiklet tutkunlarını buluşturan The Distinguished Gentleman’s Ride (DGR) etkinliğinin Türkiye sürüşleri yoğun katılımla gerçekleşti. Motor yağları sektörünün lider markası ELF sponsorluğunda İstanbul ve İzmir’de 26 Mayıs Pazar günü düzenlenen sürüşlerde motorcuların renkli tarzlarıyla oluşturdukları kortejler vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildi. DGR etkinlikleri yardım kuruluşu Movember iş birliğinde, prostat kanseri ve erkek ruh sağlığı için fon ve farkındalık oluşturulmasını amaçlıyor.

Klasik ve retro tarzdaki motosikletler sokakları süsledi

Türkiye’de klasik motor tutkunlarına farklı bir sürüş deneyimi yaşatan DGR, İstanbul ve İzmir’de düzenlenen etkinliklerle adeta festival havası yaşattı. İstanbul ve İzmir’de toplanan 500’ü aşkın motosiklet sürücüsü, İstanbul ve İzmir sokaklarında renkli görüntüleriyle sokaklarda coşku ve heyecan yarattı. Sürüşlerin sonunda ELF tarafından özel olarak hazırlanan hediyeler katılımcılara takdim edildi.

Müşterilerimize yakın olmak mükemmel bir fırsat

ELF’in sürücülerin günlük yaşamına tutku katmayı amaçlayan bir marka olduğunu belirten TotalEnergies Turkey Pazarlama Genel Müdürü Emre Şanda, “The Distinguished Gentleman’s Ride on binlerce sürücünün katıldığı yüksek profilli, uluslararası bir etkinlik. Bizler de sürüş tutkusunu ve motosiklet sevgisini sosyal farkındalıkla birleştiren bu etkinlik aracılığıyla motosiklet tutkunu müşterilerimize yakın olma fırsatını yakalıyoruz” dedi.

12 yılda 107 ülkede 400 bin kişiye ulaştı

2012 yılında Avustralya’nın Sidney kentinde Mark Hawwa tarafından hayata geçirilen The Distinguished Gentleman’s Ride, bugüne kadar 37,5 milyon doların üzerinde bağış topladı ve dünya çapında 107 ülkeden 400 binden motosiklet sürücüsünü bir araya getirdi.

Bunları da beğenebilirsin