Honda, Star Wars Konseptiyle Dikkatleri Üzerine Çekti

Bangkok Uluslararası Otomobil Fuarı'ndaki ziyaretçileri hayrete düşüren Honda, popüler mini bisikleti Monkey'in son derece gösterişli Star Wars versiyonunun örtüsünü kaldırdı. Japon bisiklet üreticisi, Monkey Star Wars versiyonunun Dark Side Monkey ve Light Side Monkey adlı iki versiyonunu tanıttı.

İlki, yakıt deposunda cesur “Star Wars” logosu ve karanlık görünümü mükemmel bir şekilde tamamlayan ince krom vurgularla karartılmış bir temaya sahiptir. Bu arada ikincisi, yakıt deposunda mavi yan kapaklar ve mavi gidon tutma yerleri ile birlikte beyaz ve griden oluşan daha cesur iki tonlu bir renk şemasına sahiptir. Bu versiyonda yakıt deposu üzerindeki “Star Wars” yazısı karanlıkta parlıyor.

Honda Monkey Star Wars’un her ünitesi, Star Wars LED ışık kutusu, LED ışın kılıcı lambası, Star Wars pilot ceketi ve anahtarlığı içeren büyüleyici bir hediye çantasıyla birlikte gelir. Cub House Honda ve H2C Design tarafından ortaklaşa yaratılan Monkey Star Wars sürümü sınırlı sayıda satışa sunulacak; kesin olarak her modelden yalnızca 150 adet. 7 Nisan 2024’teki otomobil fuarında belirli sayıda motosiklet, yerinde canlı müzayede yoluyla teslim edilecek.

Bunları da beğenebilirsin