HERO MOTOCORP, TÜRKİYE’DEKİ KONUMUNU GÜÇLENDİRİYOR

HERO MOTOCORP, TÜRKİYE’DEKİ KONUMUNU GÜÇLENDİRİYOR

HERO MOTOCORP, TÜRKİYE’DEKİ KONUMUNU GÜÇLENDİRİYOR

Dünyanın en büyük motosiklet ve scooter üreticisi Hero MotoCorp, dünya çapında büyük beğeni toplayan üç ürününün Euro-5 uyumlu yeni modellerini Türkiye’de pazara sundu.

Şirket böylece Türkiye’deki faaliyetlerini ve konumunu güçlendirme vaadini yerine getirmiş oldu. Hero MotoCorp Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Pawan Munjal, Türkiye stratejisini paylaşmak üzere yerel şirket ortakları ile bir araya geldiği etkinlikte Hero MotoCorp’un üç yeni ürününü tanıttı: Xpulse 200 4V motosiklet, Dash 110 ve Dash 125 scooter’ları. Türkiye’de hali hazırda beğeniyle kullanılan Xpulse 200 motosikletinin yanı sıra, Hero Motocorp scooter’ları, beş yıllık garanti süresi ile müşterilerine kalite ve güvence sunuyor.

Euro-5 ürün yelpazesi, şirketin modern tasarım, en yeni teknoloji ve farklı özellikler sunma konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor. “Hareketliliğin Geleceği Ol” mottosu ile Hero MotoCorp, dünya genelinde 40’tan fazla ülkede müşterilerine geleceğe hazır ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Soysal Group, 2014 yılından bu yana Hero Motocorp’un Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor.

Etkinlik sırasında konuşan Hero Motocorp Küresel İş Dünyası Başkanı Sanjay Bhan, şunları söyledi: “Küresel bir kişisel mobilite lideri olan Hero MotoCorp, müşterilerine erişilebilir mobilite çözümleri sunmaya kendini adamıştır. Bu üç popüler ürünü Türkiye’de piyasaya sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Müşterilerimizin, Hero MotoCorp ürünlerinin kalite ve en son teknolojik yeniliklerini takdir edeceklerinden eminiz. Türkiye, bizim için kilit bir pazardır ve bu pazardaki konumumuzu güçlendirmek adına dünya çapında büyük beğeni kazanan en yeni ürün yelpazemizi buradaki müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.”

Türkiye’deki Hero MotoCorp ürün yelpazesinde popüler Pulse 200 4V motosiklet ve Dash 110 ile Dash 125 scooter’ları yer alıyor. 2014 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Hero MotoCorp, satış, servis ve yedek parça sağlayan 100’ün üzerinde temas noktası ağı ile müşterilerine hizmet veriyor. Ürünlerin tasarım ve geliştirme süreçleri, Hindistan ve Almanya’daki Ar-Ge tesislerinde yürütülüyor. Alıcı müesseseler için tercih edilen bir ortak olan Hero MotoCorp, aynı zamanda önde gelen teslimat sağlayıcılarının özel tedarikçisi ve Dash 110 favori seçimdir.

Bunları da beğenebilirsin