Motosiklet sevdalıları 500. kez bir araya geldi

Marmaris Türk Chopper Motosiklet Kulübü üyeleri, kurulduğu günden beri aralıksız her Çarşamba bir araya geliyor. Kulüp üyeleri geleneksel hale getirdikleri Çarşamba buluşmalarının 500.’sünü gerçekleştirdi.

Kulüp üyeleri, 500’üncü buluşmada Atatürk Meydanı’nda toplandı. Bazı chopper tutkunları aileleriyle birlikte toplantıya katıldı. Toplantıya katılan minikler ise motosikletlere hayran kaldılar. Marmaris Türk Chopper Motosiklet Kulubü Başkanı Ömer Vatanoğlu,basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Vatanoğlu şöyle konuştu, “Mayıs ayında Marmaris’te kuruluşumuzun 10. Yılımızı kutlayacağız. Bu süre içerisinde aralıksız her Çarşamba bir araya geldik. Bugün 500.Çarşamba bir araya geliyoruz. Bütün arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum bu kulübü benimsedikleri için.”

Trafikte motosiklet sürücülerine saygı olmadığını belirten Vatanoğlu, konuyla ilgili şunları söyledi, ”Maalesef küçük hacimli araçlar olduğumuz için trafikte her zaman gözardı ediliyoruz. Bizler trafikte korkulmayan, önemsenmeyen araçlarız, ülkemizde maalesef biz motosiklet sürücülerine saygı yok.”