Koleksiyoncuların yeni tutkusu!

Çakılara eşsiz yorumunu katarak, kamptan şehir hayatına kadar her alanda kullanılan çok fonksiyonlu çakılar üreten Victorinox, tasarımı, renkleri ve motifleriyle koleksiyoncuların tutkularını besleyecek çakılara imza atıyor. 2020 yılına özel sınırlı sayıda üretilen Victorinox Explorer Swiss Spirit 2020, tasarımı, İsviçre’ye ait motifleri ve 19 fonksiyonuyla koleksiyoncuların yeni tutkusuna dönüşecek.

Doğa ve en zorunlu ortamlar için 100 yıldır çok fonksiyonlu çakılar üreten Victorinox, tasarımı, fonksiyonları ve İsviçre motifleriyle ile her koleksiyoncunun baş köşesinde yer alması gereken ikonik bir tasarıma daha hayat veriyor.
2020 yılına özel sınırlı sayıda üretilen Victorinox Explorer Swiss Spirit 2020, İsviçre’nin ustaca tasarlanmış saatlerinden lezzetli peynirlerine, kaliteli çikolatalarından Alp Dağları’na ve tabii ki orijinal İsviçre çakısı motiflerine kadar tasarımıyla fark yaratıyor. Teknoloji ve gelenekselin bir arada sunulduğu çakı, koleksiyoncuları İsviçre’nin tüm güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor.
Koleksiyoncular için eşsiz bir hediye
Beyaz rengi, 102 gr ağırlığı, 91 mm’lik boyu ile Victorinox Explorer Swiss Spirit 2020, kendisi kadar şık tasarımlı ve kaliteli kutusuyla çakı seven erkeklere ve koleksiyonculara verilecek eşsiz bir hediyeye dönüşüyor.
Her ortama ayak uyduruyor
Anahtarlık halkasıyla her ortama ve günlük kullanıma ayak uydurabilen çakı, büyük bıçak, küçük bıçak, tirbuşon, konserve açacağı, küçük tornavida, şişe açacağı, tornavida, kablo sıyırıcı, delik açıcı, anahtarlık halkası, cımbız, kürdan, makas, çok amaçlı kanca, büyüteç, mini tornavida, tükenmez kalem, toplu iğne ve yıldız tornavida gibi 19 fonksiyonu 22 mm’lik yüksekliğe sığdırıyor.