Motosikletinize sonbahar bakımı yapın

RestorFX, yaz sonu tatilinde uzun yol yapacaklara ya da sonbahara gıcır gıcır bir motosikletle girmek isteyenlere kolay yöntemlerle, fabrikadan yeni çıkmış gibi kaliteli, canlı ve parlak bir bakım vadediyor.

RestorFX, farklı teknolojisi ile araç bakım sektöründe devrim yaratıyor. Araç boyası hasar giderme ve restorasyon endüstrisine büyük bir yenilik getiren RestorFX ve kaliteli bir koruma sağlayan ClearFX sistemleri, sonbahara girerken motorlarını tamamen yenilemek isteyenler için “sihirli bir şekilde zamanı geri alıyor, boyasını ilk günkü kalitesine ve parlaklığına döndürerek kaliteli koruma sağlıyor.”

Motosiklet ve araç bakımına doğal, hızlı, etkili, en son teknolojilerle güçlü bir çözüm sunan RestorFX, özel teknolojili kimyasal ürünlerle kolayca bakım yaparak, eskimeye yüz tutmuş motorlarınızı fabrikadan yeni çıkmış hale getiriyor. Çizik, leke, kuş dışkısı, reçine, UV ışınları, oksidasyon gibi hasarları ortadan kaldıran RestorFX, boyayı ilk günkü parlaklığına ve pürüzsüzlüğüne kavuşturarak, size jilet gibi bir motora binme keyfini yaşatıyor.